KONTAKT

 

Plichta Auto Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Forda

85-840 Bydgoszcz ul. Nowotoruńska 8
woj. kujawsko-pomorskie

tel. 52/370-83-10
Fax 52/370-83-39

Salon - email: salon@bieranowski.com.pl
Serwis - email: serwis@bieranowski.com.pl

Adam Krawiec – dyrektor zarządzający 
52/3708338
662 189 210
a.krawiec@plichta-auto.com.pl

Mariusz Chmiel – kierownik Salonu
52/3708321
600 201 497
m.chmiel@plichta-auto.com.pl

Mariola Kamińska-Korpal – handlowiec
52/3708322
600 226 028
m.kaminska@plichta-auto.com.pl

Roman Kucharski – handlowiec
52/3708325
600 094 472
r.kucharski@plichta-auto.com.pl

Łukasz Wegner – specjalista ds. samochodów dostawczych
52/3708328
669 900 111
l.wegner@plichta-auto.com.pl

 

Ubezpieczenia:

Monika Potrzebska
52/370-83-34
m.potrzebska@plichta-auto.com.pl

Księgowość:

52/370-83-36
ksiegowosc@bieranowski.com.pl

Usługi blacharsko-lakiernicze:

52/381-80-39

Recepcja:

Klaudia Pilarczyk 
52/370-83-30
k.pilarczyk@plichta-auto.com.pl

Serwis:

Marek Rzeźnikowski
Kierownik serwisu
52 370-83-35
m.rzeznikowski@plichta-auto.com.pl

Andrzej Kilczewski
doradca serwisowy, doradca samochodów ciężarowych
52 370-83-32
660-751-988
serwis@plichta-auto.com.pl

Norbert Graczykowski
doradca serwisowy, doradca samochodów ciężarowych
52 370-83-33
664-031-143 
flotaserwis@plichta-auto.com.pl

Jacek Malerowicz
Doradca Serwisowy
52 370 83 30
600 234 074
flota.serwis@plichta-auto.com.pl

Arkadiusz Drążkiewicz
Doradca Serwisowy
52 370 83 30
600 234 074
serwis@plichta-auto.com.pl



Pracownicy magazynu:

Tomasz Kaczmarek
Kierownik działu części
52 370 83 31
czesci@plichta-auto.com.pl

 

Tomasz Sieraszewski
Specialista Działu Części
52 370 83 31
czesci@plichta-auto.com.pl

AZNN likwidacja szkód 

Pon. – Pt. 8.00-16.00

ul. Jana Pawła II 145 A
85-140 Bydgoszcz 
tel.52/381-80-39
serwisbl@bieranowski.com.pl

Wizyta
serwisowa

Umów się na
jazdę próbną

Masz pytania?
Napisz do nas

Copyright © PLICHTA-AUTO

Projekt i wykonanie: RoyalArt